Щиток AK28 Plus 28-модульний без PE/N, IP65 sp73742801
-
-
13643
Розрахунок кошторису під ключ
Швидко рахуємо за фото або проєктом у Viber / Telegram. Підбираємо оптимальні аналоги без втрати якості.Оптова ціна з першого замовлення
Партнерські умови одразу для виконробів, електриків, дизайнерів та монтажників..Повернення залишків без проблем
Приймаємо надлишки після завершення об'єкта. Повернення або обмін можливе протягом 14 днів з дати відвантаження товару.ПДВ та повний пакет документів
Працюємо з будь-якою формою оплати. Повний пакет документів для бухгалтерського обліку.Офіційна гарантія
Тільки сертифікована продукція із заводською гарантією для здавання об'єктів.
-
Щиток AK28 Plus 28-модульний без PE/N, IP65 (sp73742801)
Багатофункціональний щиток SPELSBERG AK28 Plus ідеально підходить для встановлення автоматики, забезпечуючи надійний захист обладнання. Ступінь захисту IP65 гарантує повну безпеку від пилу та водяних струменів, роблячи його незамінним рішенням для експлуатації у складних умовах. Професійне рішення для довговічної та безпечної роботи.
Переваги
- Високий ступінь захисту IP65 гарантує повну пилонепроникність та захист від сильних струменів води, забезпечуючи надійність роботи в агресивних середовищах.
- Підвищена ударостійкість IK07 та корпус із високоякісного полістиролу забезпечують виняткову довговічність та стійкість до механічних впливів.
- Клас ізоляції II надає додатковий рівень електробезпеки, захищаючи від ураження струмом.
- Зручний навісний монтаж спрощує встановлення та дозволяє швидко ввести щиток в експлуатацію.
Технічні характеристики
| Артикул | sp73742801 |
| Бренд | SPELSBERG |
| Тип | Щит |
| Монтаж | Навісний |
| Кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Призначення | Для автоматики |
| Струм апаратів до | 63А |
| Матеріал корпусу | Полістирол |
| Колір корпусу | Сірий |
| Дверцята | Непрозора |
| Клеми PE+N | Немає в комплекті |
| Клас ізоляції | II |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 142 мм |
- Ступінь захисту IP: IP65
- К-сть модулів: 24
- Серія: AK
- Матеріал: Полістирол
- Тип монтажу: Зовнішній
- Пропозиція: Premium, Professional
- Особливості: Ступінь захисту IP65 — високий захист від вологи та пилу., Ступінь удароміцності — IK07
- Призначення: Для автоматики
- Клас ізоляції: ll
- Тип: Щит
- Обладнання: Щит
- Матеріал корпусу: Полістирол
- Колір корпусу: Сірий
- Двері: Непрозора
- Місце під електролічильник: Ні
- Комплект. клемами PE+N: Немає в комплекті
- Кількість секцій: 1
- Для апаратів на струм до: 63А
- Розрахункова кількість модулів: 24
- Ширина, мм: 300 мм
- Особливості монтажу: Накладний
- Висота / Глибина, мм: 142
- Довжина, мм: 600 мм
- Сертифікати: Сертифікація CE – європейська відповідність., Сертифікація VDE

