Реле 2 перемикаючих контакти 24VDC 8A Finder 405290240000
-

-
-
Finder15147
Розрахунок кошторису під ключ
Швидко рахуємо за фото або проєктом у Viber / Telegram. Підбираємо оптимальні аналоги без втрати якості.Оптова ціна з першого замовлення
Партнерські умови одразу для виконробів, електриків, дизайнерів та монтажників..Повернення залишків без проблем
Приймаємо надлишки після завершення об'єкта. Повернення або обмін можливе протягом 14 днів з дати відвантаження товару.ПДВ та повний пакет документів
Працюємо з будь-якою формою оплати. Повний пакет документів для бухгалтерського обліку.Офіційна гарантія
Тільки сертифікована продукція із заводською гарантією для здавання об'єктів.
-
Реле Finder 405290240000 24VDC 8A
Реле від бренду Finder з артикулом 405290240000 призначене для використання з постійним струмом 24V та номінальним струмом 8A. Встановлюється в гніздо, має два полюси та сертифікати CE і ГОСТ.
- Номінальна напруга: 24V
- Номінальний струм комутації: 8A
- Тип пристрою: універсальне реле
- Положення контактів: 2 ПК
- Тип напруги: постійний струм
Технічні характеристики
| Характеристика | Технічні дані |
|---|---|
| Артикул | 405290240000 |
| Бренд | Finder |
| Місце встановлення / підключення | В гніздо |
| Сертифікати | CE, ГОСТ |
| Тип пристрою | Реле універсальні |
| Номінальний струм комутації | 8 А |
| Струм котушки керування | DC (постійний струм) |
| Напруга котушки керування (AC) | 24 V |
| Напруга котушки керування (DC) | 24 V |
| Положення контактів | 2 ПК |
| Номінальна напруга | 24 V |
| Тип | Проміжне реле |
| Тип напруги | Постійний струм |
Замовлення та доставка
Придбайте Реле Finder 405290240000 на e7.com.ua, гарантуючи собі оригінальність продукції та високу якість. Ми надаємо професійну консультацію та оперативну доставку по всій Україні.
- Пропозиція: Premium, Professional
- Тип пристрою: Реле универсальные
- Тип: Реле промежуточное
- Струм котушки управління: DC (постійний струм)
- Положення контактів: 2 ПК
- Номінальний струм комутації: 8 А
- Основні функції реле: Релейна (перемикання)
- Напруга котушки керування (AC): 24 V
- Напруга котушки керування (DC): 24
- Номінальна напруга, В: 24
- Тип напруги: Постоянный ток
- Номінальний струм: 8 А
- Місце встановлення / підключення: В гнездо
- Номінальна напруга, V: 24
- Срок поставки: Готов к отправке
- Сертифікати: Сертифікація CE – європейська відповідність., Сертифікація ГОСТ
